Кафедра теорії, практики та перекладу французької мови КПІ ім. Ігоря Сікорського

Випускники

Найкращі випускники кафедри теорії, практики та перекладу французької мови працюють викладачами в КПІ ім. Ігоря Сікорського  на нашій кафедрі:

Дегтярьова Євгенія Олександрівна, доцент, кандидат філологічних наук, працює на кафедрі ТПП ФМ з 2003 року (випуск 2003 року).

Цимбал Інна Валеріївна, старший викладач, кандидат психологічних наук, працює на кафедрі ТПП ФМ з 2004 року (випуск 2002 року).

Кривенець Ірина В’ячеславівна, викладач, працює на кафедрі ТПП ФМ з 2009 року (випуск 2009 року).

     На кафедрі відбуваються зустрічі з випускниками, які діляться своїм досвідом зі студентами:

– з Анною Житар, яка закінчила КТППФМ у 2015 році, здобула ступінь магістра-викладача французької мови у фанцузькому університеті Lumière-Lyon та організувала  французький розмовний клуб Apéro Club;

– з Олегом Малашенком, випускником 2017 року, що працює перекладачем французької та англійської мов у компанії iDeals Solutions.

Шановний випускник кафедри теорії практики та перекладу французької мови Факультету лінгвістики!

Кафедра теорії, практики та перекладу французької мови факультету лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського проводить опитування серед своїх випускників, мета якого проаналізувати якість надання освітніх послуг її викладачами.

Звертаємось до Вас з проханням долучитися до цього дослідження і надати на адресу кафедри ktppfm@ukr.net свою оцінку рівню викладання. Зібрана інформація буде врахована при подальшій розробці освітніх програм задля покращення навчально-виховного процесу. Анкета у приєднаному файлі.

Опитування можна пройти за посиланням нижче.

АНКЕТА

ОПИТУВАННЯ