Кафедра теорії, практики та перекладу французької мови КПІ ім. Ігоря Сікорського

Відгук Олени Сущенко, випускниці КТППФМ 2020 року

Мене звати Олена. Я навчалася на кафедрі французької мови, випуск 2020. За часи навчання, завдяки здобутим знанням з перекладу, мені вдалося бути послідовним перекладачем в таких компаніях як BAYER і SAP. Моєю відповідальністю була комунікація між працівниками з європейських офісів з українськими. Також я працювала послідовним перекладачем в BusinessLink на виставках освіти з британськими школами-пансіонами, такими як Wrekin College і Inlingua Cheltenhem. Там я допомагала англійцям проводити консультації з зацікавленими у британській освіті українцями. Уже після випуску мені пощастило бути в ролі синхроністки на інтервʼю Володимира Зеленського з The Economist, маючи досвід у синхроні максимум з уроків усного перекладу в КПІ. Однак основна моя любов – це викладання. Наразі я отримала Кембриджську TKT сертифікацію (Band 4, Band 3, Band 4) і готуюся до DELTA.