ukКафедра теорії, практики та перекладу французької мови КПІ ім. Ігоря Сікорського

Освітньо-наукова програма третього (доктор філософії) рівня вищої освіти

Шановні фахівці у галузі філології, роботодавці, викладачі, випускники та аспіранти!

Запрошуємо вас ознайомитися та долучитися до громадського обговорення проєкту оновленої Освітньо-наукової програми «Філологія» третього (доктор філософії) рівня вищої освіти за спеціальністю 035 «Філологія».

Пропозиції, зауваження чи коментарі просимо Вас надсилати на адресу ktppamm@gmail.com або заповнити форму. Відгуки приймаються до 04.12.2021 р.

ПРОЄКТ ОПН третього (доктор філософії) рівня вищої освіти за спеціальністю 035 «Філологія». 2021 року

ОПН третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (редакція – липень 2020 р.)

Навчальний план підготовки доктора філософії

Шановні студенти, випускники, роботодавці, колеги та усі охочі!

Запрошуємо вас ознайомитися та долучитися до громадського обговорення Проєкту Освітньо-наукової програми третього (доктор філософії) рівня вищої освіти за спеціальністю 035 «Філологія».
  Ваші думки та пропозиції ви можете надсилати на адресу http://phd.035.philology@gmail.com або на адресу кафедри ТПП АМ ktppаm@ukr.net.