ukКафедра теорії, практики та перекладу французької мови КПІ ім. Ігоря Сікорського

Олімпіади

Всеукраїнська олімпіада з перекладу французької мови «Медіація як компетентність мовленнєвої діяльності» для студентів 3-4 курсів спеціальності 035 «Філологія»

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОЛІМПІАДУ

Девушка, Молодой, Студент, Сидящий, Стол, Книги

“Сертифікати переможців Відкритої університетської олімпіади з французької мови (А1-А2)”

Щороку на кафедрі ТПП ФМ проходять Олімпіада з правопису для студентів 1 курсу та Олімпіада з перекладу для студентів 2-5 курсів спеціальності 035 «Філологія» (секція французької мови). З умовами участі та матеріалами Олімпіад можна ознайомитись в інформаційних листах, які публікуються на сайті кафедри напередодні події.  

Участь студентів в олімпіадах

з/пНазва олімпіади,
дата проведення, організатори
Кількість учасників від НТУУ «КПІ»Кількість переможців по турам
1.Олімпіада з орфографії серед студентів 1 курсу, 06 грудня 2019р., організатори – кафедра ТППФМ, ст. викл. Ібрагімова С.В., доц. Куликова В.Г., доц. Бондар  Л.В.163
2.1 етап олімпіади з перекладу для студентів 2-5курсів спеціальності 035«Філологія» (французька мова), 25.02.19 – 07.03.2019р., організатори – кафедра ТППФМ, ст.викл. Ібрагімова С.В., доц. Космацька Н.В., ас. Малашенко О.Р.543
3.2 етап олімпіади з перекладу для студентів 2-5 курсів спеціальності 035 «Філологія» (французька мова), 18.11.19р.-25.12.19р., організатори – кафедра ТППФМ, ст.викл. Ібрагімова С.В., доц. Космацька Н.В.103
4.ІІ етап VII Міжвузівської олімпіади з перекладу (секція французької мови), 15.03.19, Національна академія СБУ України33
5.ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Переклад» (французька мова),16-17.04.2019р., КНУ ім. Тараса Шевченка4
 Всього залучено студентів87Всього переможців І туру 6
Всього переможців ІІ туру 3

15.03.2019 року відбулася VII Олімпіада з перекладу серед студентів  та курсантів закладів вищої освіти України в Навчально-науковому центрі мовної підготовки Національної академії Служби безпеки України. У конкурсі секції французької мови брали участь студенти КТППФМ:

1. Кравченко Марія, ЛФ-51

2. Седляр Анна, ЛФ-51

3. Кислова Марія, ЛФ-61

Членом журі олімпіади з французької мови була запрошена канд. філол. наук, доцент кафедри Космацька Наталя Валеріївна.

За результатами конкурсних змагань олімпіади студентка 4 курсу КТППФМ Седляр Анна, група ЛФ-51, була визначена призером та отримала Диплом ІІІ ступеня.

Студентки Кравченко Марія (група ЛФ-51), та Кислова Марія (група ЛФ-61) були нагороджені Грамотами VII Олімпіади з перекладу серед студентів та курсантів закладів вищої освіти України у номінаціях на кращій переклад.

Вітаємо призерів та учасників олімпіади, а також науково-педагогічний колектив кафедри ТППФМ! Бажаємо вдосконалювати досягнуті результати!

Окрема подяка організаторам VII Олімпіади з перекладу серед студентів та курсантів закладів вищої освіти України та члену журі Космацькій Наталі Валеріївні.

Седляр Анна: “Враження від олімпіади в мене хороші. Набутий досвід є корисним, адже в такий спосіб можна перевірити свої навички як письмового, так і усного перекладу. Хочеться також відзначити організованість академії СБУ: не дивлячись на незначні недоліки, все було проведено на високому рівні. Однозначно рекомендую не боятися і брати участь в подібних заходах, тому що воно того варте!:)”