ВСТУП НА ДРУГИЙ (МАГІСТЕРСЬКИЙ) РІВЕНЬ

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ У 2024 РОЦІ

УВАГА! Уся актуальна офіційна інформація розміщена на сайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Якщо ти після одержання диплому «бакалавра» або «магістра» хочеш продовжити навчання за спеціальністю 035 Філологія (ІІ освітній рівень), то можеш вступити на факультет лінгвістики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури.

Здобувати цей рівень вищої освіти (рівень магістра) на кафедрі ТППФМ можна за освітньо-професійною програмою:

Романські мови та літератури (переклад включно), перша – французька (форма навчання – денна)

Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці (денна форма навчання)

Якщо ти вступаєш до магістратури за державним замовленням чи за кошти фізичних та / або юридичних осіб, тобі потрібно обов’язково:

• скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ),
  • скласти фаховий іспит,
  • написати мотиваційний лист.

Зареєструватися на ЄВІ можна в особистому кабінеті ЕС «Кампус» (якщо ти – студент КПІ ім. Ігоря Сікорського) або через електронну пошту (якщо ти навчаєшся в іншому ЗВО).

Детальніше про реєстрацію на ЄВІ читай на сайті приймальної комісії КПІ

Також важливо знати!

Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти до Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” в 2024 році

Положення про прийом на навчання для здобуття ступеня магістра в 2024 році