Вступ на 1 курс у 2022 році (за сертифікатами ЗНО)

Увага!!!

Абітурієнти, які складають ЗНО з англійської, німецької або іспанської мови, зможуть вступати на навчання на кафедрі теорії, практики та перекладу французької мови (Спеціалізація 035.055″Філологія. Романські мови та літератури (переклад включно), перша – французька)!

Якщо ви обираєте «пріоритет 1» Французької мови, ви отримуєте унікальну можливість навчатись на Факультеті лінгвістики на бюджеті! Навіть, якщо ви не вивчали французьку мову та не складали з неї ЗНО, методика викладання з першого курсу на нашій кафедрі розрахована на будь-який рівень володіння мовою.

Інтерактивні методи викладання дозволяють вже по закінченню 1 курсу  набути знань, навичок та досвіду, які стануть надійною базою для подальшого вивчення французької мови як основної.

Чекаємо вас на кафедрі теорії, практики та перекладу французької мови!

Етапи та терміни вступної кампанії у 2021 році

Прохідні бали у 2018-2020 роках

Вартість навчання у 2021/2022 навчальному році

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти для вступу на КТПП ФМ КПІ ім. Ігоря Сікорського

З Української мови та літератури, Історії України та Географії дійсні сертифікати ЗНО за 2018, 2019, 2020 та 2021 роки

З Іноземної мови – сертифікати лише поточного 2021, 2020 та 2019 років

Можливість отримання додаткових балів при вступі на спеціальність 035 Філологія в КПІ імені Ігоря Сікорського відсутня.

Документи для вступу

Розклад роботи Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського під час прийому документів