Вступ до магістратури у 2022 році

Якщо Ви бажаєте продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра» за спеціальністю 035 Філологія, то можете вступити на факультет лінгвістики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 5 курс (1 курс магістратури). Здобувати наступний рівень вищої освіти (рівень магістра) можна за освітньо-професійною програмою спеціальності 035 Філологія: Романські мови та літератури (переклад включно), перша – французька (форма навчання – денна)

Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці (денна та заочна форми навчання).

У 2022 році вступники до магістратури не проходять та не здають Єдине вступне випробування (ЄВІ).

Для вступу до магістратури за спеціальністю 035 Філологія необхідно:

• За державним замовленням: фахове вступне випробування + мотиваційний лист
  • За кошти та/або юридичних осіб: фахове вступне випробування + мотиваційний лист

Детальна інформація про вступ на 1 курс бакалаврату у 2022 році на сайті Приймальної комісії

Розклад вступних комплексних фахових випробувань (КФВ)

КЛЮЧОВІ ДАТИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2022:

з 01.08.2022 р.Реєстрація електронних кабінетів
16.08–15.09Терміни прийому заяв та документів
05.09-18.09Фахові вступні випробування
не пізніше 20.09Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
не пізніше 18:00 24.09Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення
25.09Наказ на зарахування за держзамовленням
не пізніше 17:00 30.09Закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб
не пізніше 01.10.2022 р.Наказ на зарахування (контракт)

Конкурсний бал (далі КБ) при вступі для здобуття ступеня магістра на всі спеціальності розраховується за формулою:

КБ = П1

П1 — оцінка фахового вступного випробування (від 100 до 200 балів).

Відповідно до «Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2022 році», для обчислення конкурсного балу застосовується шкала оцінювання 100…200 балів. Нижче подається Таблиця відповідності оцінок РСО оцінкам 200-бальної шкали. Додаткові бали за творчі досягнення не враховуються.

Мінімальний конкурсний бал для вступу за державним замовленням – 125.

Мінімальний конкурсний бал для вступу за кошти фізичних та/або юридичних осіб – 100.

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ ДО МАГІСТРАТУРИ!

Програма комплексного фахового випробування для вступу до магістратури для здобувачів другої вищої освіти

Якщо у вас виникають питання стосовно вступу та вступного фахового випробування, ви можете проконсультуватися у відповідальних осіб за вступ до магістратури відповідної кафедри.

КОНТАКТИ ВІДБІРКОВОЇ КОМІСІЇ ФАКУЛЬТЕТУ ЛІНГВІСТИКИ

Телефон гарячої лінії: +38 (097) 603 87 34

Email: vkflkpi@gmail.com

Консультант в телеграм:  t.me/Sh_Kateryna4

Чат абітурієнтів в Telegram: https://t.me/abit_flkpi

Відповідальні за вступ до магістратури, кафедра ТППФМ:

Цимбал Інна Валеріївна

Тел. 096-008-16-38

email: i.tsymbal2017@gmail.com

Полюк Ірина Станіславівна

email: ipolyuk1953@gmail.com

067-961-56-74

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

Офіційні документи

Вартість навчання у 2022/2023 рр.

Про навчання в магістратурі кафедри теорії, практики та перекладу французької мови говорить студентка гр.ЛФ-11мп Марина Шевченко

Переглянути відео