Відгук Діани Фаломіної, випускниці КТППФМ 2023 року

Мене звати Діана.Я навчалася у КПІ імені Ігоря Сікорського протягом 4 років на факультеті лінгвістики, перша мова – французька.Закінчила університет у червні 2023 році і можу сказати, що однозначно пишаюсь тим, що навчалася саме у цьому навчальному закладі. Я навчилася не лише вільно володіти французькою мовою, а й також здобула інші навички такі як тайм-менеджмент, самоорганізація та дисципліна. Попри зовнішні труднощі, такі як Covid та війна, навчання проводилось досить якісно і дисципліновано. Викладачі докладали всіх зусиль, щоб дати нам знання з кожного предмету. Однак навчання не було легким, оскільки було дуже багато завдань з граматики, лексики і цьому потрібно було приділяти багато часу. Що мені сподобалось найбільше так це працювати з текстами на переклад, це було цікаво та корисно.
Навчання у КПІ допомогло як мінімум почуватись комфортно серед носіїв мови на мовленнєвому рівні.Я вдячна викладачам за всі знання, які я отримала і тепер успішно їх застосовую на практиці.