ukКафедра теорії, практики та перекладу французької мови КПІ ім. Ігоря Сікорського

Вступ на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2022 році

Процедура реєстрації на ЄВІ

ПОЛОЖЕННЯ про прийом на навчання для здобуття ступеня магістра; та за індивідуальними програмами підготовки бакалаврана основі раніше здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) освіти

Порядок організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплома «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання — освітньо-професійної або освітньо-наукової. Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.

   Якщо ти вступаєш до магістратури, тобі потрібно буде складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) у формі ЗНО, а для цього — зареєструватись для проходження ЄВІ з 11 травня до 03 червня (до 18.00) та 30 червня скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови. Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень. Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Цього року можна зарахувати результаті ЄВІ 2020 та 2021 років.

    Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково.

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб — максимум 30. Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 15 липня до 23 липня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 24 липня до 30 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій. Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань можна знайти на сайті обраного тобою факультету чи інституту.

ПРОГРАМА комплексного фахового випробування для вступу на ОС підготовки магістра “Романські мови та літератури (переклад включно), перша – французька”

ПРОГРАМА єдиного вступного іспиту з іноземних мов (ЄВІ) на 2021 рік

ПРОГРАМА для вступу до магістратури для здобувачів другої вищої освіти для немовних спеціальностей на 2021 рік

Етапи вступної кампанії у 2021 році

Покрокова інструкція реєстрації та подання електронних заяв для вступників до магістратури через електронний кабінет

Розклад роботи Відбіркової комісій КПІ ім. Ігоря Сікорського

Вартість навчання у 2021/2022 навчальному році

Вартість навчання в розрізі освітніх програм з 2020/2021 навчального року