ukКафедра теорії, практики та перекладу французької мови КПІ ім. Ігоря Сікорського

Абітурієнту

Запрошуємо на навчання на кафедрі ТПП французької мови!

Протягом чотирьох років навчання на бакалавраті та 1 року та чотирьох місяців навчання в магістратурі ви оволодіватимете знаннями з французької мови, вивчатимете дисципліни, пов’язані з різними мовними аспектами (історія французької мови, порівняльна лексикологія, граматика французької мови і т.д.), перекладом (основи перекладознавства, практичний курс перекладу, усний двосторонній переклад, та інші), та  технічним перекладом (практичний курс науково-технічного перекладу з французької мови та англійської мови, переклад технічної документації). Ви отримаєте безцінний досвід, необхідний як усному так і письмовому перекладачу.
З детальним переліком дисциплін ви можете ознайомитись на сайті ФЛ.http://fl.kpi.ua/node/302

Працевлаштування випускників
Випускники кафедри теорії, практики та перекладу французької мови є висококваліфікованими фахівцями, які влаштовуються на роботу до українських представництв французьких підприємств, Французького інституту в Україні ( Institut français d’Ukraine), мовних шкіл, посольства Франції в Україні, до туристичних агенцій, адміністрації гіпермаркету « Auchan », та багатьох інших престижних організацій. А деякі випускники продовжують своє навчання та знаходять роботу у Франції, Бельгії та інших франкомовних країнах.    
Найкращі випускники кафедри теорії, практики та перекладу французької мови працюють викладачами в КПІ ім. Ігоря Сікорського  на нашій кафедрі:
Дегтярьова Євгенія Олександрівна, доцент, кандидат філологічних наук, працює на кафедрі ТПП ФМ з 2003 року (випуск 2003 року).
Цимбал Інна Валеріївна, старший викладач, кандидат психологічних наук, працює на кафедрі ТПП ФМ з 2004 року (випуск 2002 року).
Кривенець Ірина Вячеславівна, викладач, працює на кафедрі ТПП ФМ з 2009 року (випуск 2009 року).

Міжнародне співробітництво та академічний обмін

 
Навчальний процес
Наші студенти навчаються за новітніми методиками французьких видавництв – Connexions, Edito, Echo, Saison, Travailler en français en entreprise, та ін. видавництв Didier; Clé International, Express Publishing, у бібліотеці кафедри зібрані усі підручники, посібники та книги для домашнього читання, необхідні протягом навчання на факультеті. Бібліотечний фонд весь час поповнюється новими книгами завдяки співпраці з Видавництвом «Лінгвіст».

A la bonne heure et bon courage !